Zaświadczenia o uczestnictwie w rozgrywkach ligowych dzieci i młodzieży
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniu 29 grudnia 2020 roku Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęła Uchwałę, na mocy której PZPN upoważnił Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej do wystawiania w sezonie 2020/2021 z upoważnienia PZPN, dokumentów potwierdzających członkostwo klubów w danym wojewódzkim ZPN-ie i PZPN oraz ich uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży, zgodnie z postanowieniami Uchwały Zarządu PZPN nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną.
Online też się można szkolić!
W zmienionej niż dotychczas formule, w minioną sobotę (19.12) odbyła się kolejna konferencja dla trenerów.
List Prezesa do Działaczy
Rok 2020, który dobiega końca, był dla nas wszystkich czasem trudnym i niepewnym – innym od wszystkich. Nasze poczucie wspólnoty zostało poddane próbie. To czas, w którym wyjątkowo potrzebowaliśmy wzajemnego zrozumienia, wsparcia i solidarności.
Beniaminek Krosno najlepszą drużyna Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia w Futsalu chłopców z rocznika 2009/2010
Po rozegraniu czterech turniejów eliminacyjnych, przyszedł czas na moment decydujący, który wyłoni Mistrza Podkarpacia w futsalu. Z uwagi na obostrzenia covidowe nastąpiła zmiana miejsca rozegrania finału z Arłamowa do Krosna. Do finału przystąpiło dziewięć drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. W wielkim finale ostatecznie znalazły się takie drużyny jak Stal Rzeszów, Beniaminek Krosno oraz SMS Rzeszów. Najlepszą drużyną w całym turnieju finałowym został Beniaminek Krosno, który wygrał wszystkie mecze tego dnia.
Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN U-12 i U-11
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, o organizacji rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach wiekowych U-12 i U-11. Podkarpacki ZPN do dnia 31 stycznia musi wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy będą uczestniczyć w Turnieju Finałowym organizowanym przez PZPN w Warszawie

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

Biuletyn "Podkarpacka Piłka"

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

promocja wzpn styczen 2021

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

Szanowne Panie i Panowie Prezesi, Drodzy Działacze!

DSC 1032

Rok 2020, który dobiega końca, był dla nas wszystkich czasem trudnym i niepewnym – innym od wszystkich. Nasze poczucie wspólnoty zostało poddane próbie. To czas, w którym wyjątkowo potrzebowaliśmy wzajemnego zrozumienia, wsparcia i solidarności.

Na początku roku Podkarpacki Związek Piłki Nożnej utracił część oszczędności ulokowanych na kontach Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.
W marcu z kolei, musieliśmy zmierzyć się z wybuchem pandemii koronawirusa,
z którym borykamy się po dzień dzisiejszy.

Piłka nożna jest naszą narodową pasją, której rytm został naruszony; zostały zawieszone rozgrywki, odwołane mecze i wszystkie wydarzenia sportowe. Przyczyniło się to również do podjęcia decyzji odnośnie podsumowań za rok 2020, dlatego też przyszłoroczna, tradycyjna gala nie zostanie zorganizowana.

Pomimo licznych przeszkód, dzięki ogromnemu wsparciu i pomocy sponsorów oraz przyjaciół Podkarpackiego ZPN, udało się zorganizować XVIII Galę Piłkarską, podczas której wyróżniono najlepszych zawodników z roku 2019. Ponadto, Podkarpacki ZPN doczekał się własnej siedziby; nowoczesny, czteropiętrowy budynek, który jest nie tylko doskonałą wizytówka naszego Związku, ale przede wszystkim spełnia swoją funkcję praktyczną.


 IMG 20201124

W mijającym roku rozpoczęła się kolejna, już VI kadencja władz naszego Związku. Dzięki zaufaniu delegatów, została powierzona mi funkcja Prezesa na kolejne cztery lata. To dla mnie zaszczyt, że mój dotychczasowy wysiłek został doceniony. Nasz związek jest na drugim miejscu co do wielkości w Polsce; zrzeszającym blisko 700 klubów, ponad 50 tys. zawodników i ponad 12 tys. działaczy.

Ponowne objęcie funkcji Prezesa, jeszcze bardziej motywuje mnie do podejmowania kolejnych działań na rzecz rozwoju podkarpackiej piłki nożnej. Wraz ze Związkiem, będziemy dążyć w ciągu najbliższych lat do realizacji działań sportowych i pracować nad nowymi. Zapewniam o swojej nieustającej pomocy i zaangażowaniu w świecie sportu. Stanowisko Prezesa jest dla mnie bardzo ważne, dlatego też wkładam w swoje zadania wiele trudu, aby osiągnąć sukces.

Korzystając z okazji, pragnę złożyć Państwu najlepsze życzenia świąteczne: przede wszystkim zdrowia, które tak doceniamy w dzisiejszych czasach, wszelkiej pomyślności, szczęścia oraz spełnienia marzeń – także tych piłkarskich. Niech w Nowym Roku, Państwa życie zawodowe, jak i prywatne obfituje w sukcesy i zawsze przynosi satysfakcję.

DSC 1032

 bombkapodpis