Podkarpacki ZPN wspiera nowe kluby
14 nowych klubów, które przystąpiło w poczet członków Podkarpackiego ZPN w minionym roku, odebrało wczoraj, podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej, komplety strojów ufundowanych przez Zarząd naszego stowarzyszenia. Podczas spotkania przedstawiono również szczegóły dotyczące turnieju UEFA Development U-16, a także podsumowano rozgrywki UEFA Regions Cup.
Bezbramkowy remis z Mistrzem Europy.
W drugim spotkaniu Turnieju Finałowego krajowych rozgrywek UEFA Regions Cup Podkarpacki ZPN zremisował bezbramkowo z Dolnośląskim ZPN i wciąż zachowuje szanse na końcowy tryumf. Ostateczne decyzje zapadną w niedzielę podczas ostatniego dnia zmagań. W drugim meczu Kujawsko – Pomorski ZPN rozgromił Mazowiecki ZPN 9:0.
Podkarpacki ZPN zaczyna od zwycięstwa.
Skromną, jednobramkową wygraną rozpoczęli nasi zawodnicy Turniej Finałowy rozgrywek UEFA Regions Cup. Podopieczni Dariusza Jęczkowskiego i Michała Szymczaka pokonali na inaugurację zmagań Mazowiecki ZPN 1:0, a zwycięską bramkę zdobył w 12 minucie Sebastian Pawlak. W drugim dzisiejszym spotkaniu Kujawsko – Pomorski ZPN zremisował z Dolnośląskim ZPN 1:1.
UEFA Regions Cup. Podkarpacki ZPN rozpoczyna walkę o Mistrza Polski.
Reprezentacja UEFA Regions Cup Podkarpackiego ZPN dotarła już do Bydgoszczy, gdzie jutro rozpocznie walkę w Turnieju Finałowym 12. edycji tych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu nasz zespół zmierzy się z reprezentacją Mazowieckiego ZPN-u, następnie z Dolnośląskim ZPN – aktualnym Mistrzem Europy tych rozgrywek, a turniej zakończą zmagania z gospodarzami – Kujawsko – Pomorskim ZPN. Mecze odbędą się na sztucznych boiskach Chemika oraz KKP Bydgoszcz.
Oto laureaci Podkarpackiej NIKE 2019

XX Edycja Turnieju ZPNS

tymbark logo

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

PZPN ma 100 lat!

logo

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

Sponsorzy XVIII GALI

 1. generalny

2. strategiczny3. sponsro

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Walne Zebranie 30.05.2020 r.

walne

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

mailing promocja NNW PZU 10zl

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

14 nowych klubów, które przystąpiło w poczet członków Podkarpackiego ZPN w minionym roku, odebrało wczoraj, podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej, komplety strojów ufundowanych przez Zarząd naszego stowarzyszenia. Podczas spotkania przedstawiono również szczegóły dotyczące turnieju UEFA Development U-16, a także podsumowano rozgrywki UEFA Regions Cup.

stroje1

- Bardzo się cieszymy, że na piłkarskiej mapie Podkarpacia pojawiają się coraz to nowe punkty. W minionym roku przyjęliśmy w poczet naszych członków 14 nowych stowarzyszeń, dla których przygotowaliśmy niespodzianki w postaci kompletu strojów. Wierzymy, że dzięki temu start w piłkarskich rozgrywkach będzie łatwiejszy – mówił Prezes Mieczysław Golba.

Stroje otrzymały:

 1. Centrum Kształcenia Młodzieży CKM Sport
 2. Global Soccer Academy Jasło
 3. Jodłowska Akademia Piłkarska Diament
 4. Klub Sportowy Football Academy Nisko
 5. KS Janovia Janowiec
 6. KS Siedliska – Bogusz
 7. KS Terliczka
 8. PSS Strzyżowiak Strzyżów
 9. Sokół Pień
 10. Strażak Grochowe
 11. Szkółka Piłkarska Wilczki Lesko
 12. UKS Football Academy Podkarpacie (Jeżowe)
 13. UKS GAP Orlik Bojanów
 14. UKS Sportowa Pasja Stalowa Wola

kofa

Podkarpacie znów będzie gościć młodzieżowe reprezentacje

Wręczenie strojów poprzedziła konferencja prasowa, podczas której ogłoszono szczegóły kolejnego międzynarodowego turnieju, który Podkarpacki ZPN będzie organizował – UEFA Development.

- To rywalizacja chłopców do lat 16. Przyjadą do nas reprezentacje, których jeszcze na Podkarpaciu nie było – Iran, Wenezuela i Islandia Oprócz rywalizacji sportowej będzie okazja poznać również kultury innych krajów. – mówił Prezes Golba.

Zmagania rozpoczną się 31 marca (wtorek), meczem Iranu z Islandią. Wieczorem (g. 17:00) Polska z Wenezuelą. Dwa dni później (czwartek, 2 kwietnia) w Tarnobrzegu Polacy zmierzą się z Iranem, a Wenezuela z Islandią. Turniej zakończą spotkania: Wenezuela – Iran i Polska – Islandia w Stalowej Woli 5 kwietnia (niedziela)

Mecze zostały zaplanowane na stadionach w Stalowej Woli i Tarnobrzegu. – Turniej wyśmienicie łączy się z otwarciem zmodernizowanego obiektu w Stalowej Woli. Pierwszy mecz Polaków, zostanie rozegrany przy oświetleniu. – dodał Prezes Podkarpackiego ZPN.

Trwają ustalenia ostatnich szczegółów organizacyjnych.

stroje2

III miejsce w krajowym finale rozgrywek Regions Cup

Podczas konferencji podsumowano również występ reprezentacji naszego Związku w rozgrywkach UEFA Regions Cup. – Po dwóch dniach zmagań byliśmy na drugim miejscu z dorobkiem czterech punktów. W ostatnim meczu musieliśmy postawić wszystko na jedną kartę, bowiem remis nam nic nie dawał. Sam wynik mógł być lepszy, mając na uwadze, że wszystko zależało od nas, wystarczyło tylko wygrać ostatnie spotkanie, niemniej jednak uważamy, że samo znalezienie się w gronie czterech najlepszych drużyn w kraju to już spory sukces. – mówił trener Dariusz Jęczkowski.

 regions

 

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica