Mieczysław Golba Prezesem Podkarpackiego ZPN na VI kadencję
Dotychczasowy Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Mieczysław Golba został wybrany na kolejną kadencję. Był jedynym kandydatem na to stanowisko. 138 delegatów Walnego Zebrania Podkarpackiego ZPN, które odbyło się w sobotę, 18 lipca w Hotelu „Łańcut” wybrało również nowy Zarząd Stowarzyszenia oraz członków Komisji Rewizyjnej na lata 2020 – 2024.
Podkarpacki ZPN podsumował kadencję
W poniedziałek (13.07) odbyło się ostatnie posiedzenie Zarządu V kadencji. Był to również czas na podsumowanie minionych czterech lat pod rządami Prezesa Mieczysława Golby. Złożono również podziękowania za pracę na rzecz podkarpackiej piłki na ręce przewodniczących Wydziałów i Komisji dla działaczy Podkarpackiego ZPN.
Oświadczenie
Oświadczenie w sprawie rozpowszechniania przez media nieprawdziwych informacji dotyczących rzekomego przeszukania siedziby Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

XX Edycja Turnieju ZPNS

tymbark logo

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

PZPN ma 100 lat!

logo

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Walne Zebranie 18.07.2020 r.

walne

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

mailing promocja NNW PZU 10zl

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

mzpn2

Skromną, jednobramkową wygraną rozpoczęli nasi zawodnicy Turniej Finałowy rozgrywek UEFA Regions Cup. Podopieczni Dariusza Jęczkowskiego i Michała Szymczaka pokonali na inaugurację zmagań Mazowiecki ZPN 1:0, a zwycięską bramkę zdobył w 12 minucie Sebastian Pawlak. W drugim dzisiejszym spotkaniu Kujawsko – Pomorski ZPN zremisował z Dolnośląskim ZPN 1:1.

Mecz ułożył się bardzo dobrze dla naszej drużyny. Co prawda jeszcze pierwsza sytuacja Bartłomieja Raby nie przyniosła efektu, ale chwilę później Sebastian Pawlak zachował sporo zdrowego rozsądku. Gracz Wisłoki dopadł do piłki na 30 m. i przelobował linię obrony oraz bramkarza zespołu z Mazowsza, który w tej samej akcji zderzył się z Dawidem Pałysem – Rydzikiem. Jeszcze przed przerwą mieliśmy kilka akcji do podwyższenia prowadzenia, ale po strzale głową Sebastiana Padiaska piłka nieznacznie poszybowała obok słupka, a uderzenie Dawida Pałysa – Rydzika zatrzymało się na poprzeczce.

mzpn1

Również w drugiej odsłonie, w której nasz zespół był stroną dominującą było kilka ciekawych sytuacji do podwyższenia prowadzenia. Po przerwie była poprzeczka Pałysa, a groźne strzały Burki, Khorolskiego bronił golkiper rywali. Rywale także mieli dwie sytuacje, raz obronił Krzanowski, za drugim razem strzał był niecelny.

Ostatecznie wynik nie uległ zmianie i nasz zespół wobec remisu w drugim spotkaniu po pierwszym dniu zmagań jest na prowadzeniu w turniejowej stawce.

mzpn3

Jutro (piątek) pojedynek z aktualnym Mistrzem Europy Regions Cup – Dolnośląskim ZPN. Początek o 12:00.

 

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica