Nowe zasady dotyczące korzystania z pełnowymiarowych boisk sportowych
Informujemy, że Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki poinformował wczoraj (13.05) o szczegółach kolejnego etapu „odmrażania” państwa i gospodarki w czasie pandemii koronawirusa, w tym również przekazał dobre informacje dla świata piłki nożnej.
KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.
Sezon 2019/2020 zakończony !
Nowa sportowa rzeczywistość – etap od 4 maja 2020 r. – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
W związku z częściowym odmrażaniem polskiego sportu od 4 maja, zapraszamy do zapoznania się z wytycznymi Ministerstwa Sportu
Decyzja o kontynuowaniu lub zakończeniu obecnego sezonu zapadnie do 11 maja 2020 roku
W środę, 15 kwietnia 2020 roku, odbyła się wideokonferencja, w której udział wzięli prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezes PZPN Zbigniew Boniek. Obrady miały charakter konsultacyjny. Omawiano między innymi aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju i jej wpływ na rozgrywki piłkarskie prowadzone przez wojewódzkie związki, zwłaszcza seniorskie III ligi i klasy niższe, a także rozgrywki kobiece i młodzieżowe oraz mecze Pucharu Polski.
Polski Związek Piłki Nożnej podsumowuje projekt AMO
W czwartek (9 kwietnia) zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o braku kontynuacji programu stacjonarnych Akademii Młodych Orłów. Decyzja ta jest ściśle związana z zaistniałymi okolicznościami, które zmuszają do zatrzymania części projektów. AMO zniknie z futbolowej mapy Polski po 6 latach funkcjonowania.

XX Edycja Turnieju ZPNS

tymbark logo

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

PZPN ma 100 lat!

logo

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Walne Zebranie 18.07.2020 r.

walne

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

mailing promocja NNW PZU 10zl

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

4a

Akademia Piłkarska Stali Rzeszów triumfowała w tegorocznym wojewódzkim finale Turnieju o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w kategorii wiekowej U-12. Drużyna z Rzeszowa pokazała się z bardzo dobrej strony, grając niezwykle efektowną i ofensywną piłkę. Wystarczy nadmienić, że zaaplikowała swoim rywalom aż 23 bramki! Co ciekawe obsada finału była identyczna jak przed rokiem, ale tym razem to młodzi piłkarze z Hetmańskiej okazali się najlepsi i wywalczyli awans do finału krajowego.

Osiem drużyn z całego Podkarpacia pojawiło się w poniedziałek 3 lutego w Hotelu Arłamów, gdzie rozegrany został wojewódzki finał Turnieju o Puchar Prezesa PZPN – Zbigniewa Bońka. Turniej poprzedziły trzy turnieje eliminacyjne w Brzozowie, Dębicy oraz Kielnarowej. Poziom jak zwykle był niezwykle wysoki i do samego końca ciężko było wytypować faworyta tych rozgrywek.

2a

W wyniku losowania drużyny podzielone zostały na dwie grupy:

Grupa A:

AP Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg

Grunwald Budziwój

Stal Rzeszów

Grupa B:

Beniaminek Krosno

Orlik Przemyśl

SMS Rzeszów

DAP Dębica

3a

Po zaciętej rywalizacji z grup awansowali z pierwszych miejsc Stal Rzeszów (grupa A) i SMS Rzeszów (grupa B) oraz z drugich miejsc Siarka Tarnobrzeg (grupa A) i DAP Dębica (grupa B).

W półfinałach rozgrywek zdecydowane zwycięstwa odnieśli triumfatorzy grup. SMS Rzeszów 4-0 pokonał Siarkę Tarnobrzeg, a Stal Rzeszów aż 8-2 DAP Dębica.

1a

W meczu o trzecie miejsce górą była Siarka, która pokonała bardzo walecznych i ambitnych kolegów z Dębicy.

W wielkim finale emocji nie brakowało, wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, a ostatecznie padło aż 10 bramek. Na początku spotkania na dwubramkowe prowadzenie wyszli zawodnicy SMS Rzeszów. Stal jednak nie odpuszczała i najpierw wyrównała na 2-2, a później wyszła na prowadzenie 4-2! Zawodnicy SMS-u pokazali jednak, że w finale nie znaleźli się przez przypadek i wyrównali wynik na 4-4. To do Stali jednak należało ostatnie słowo, zdobyli oni dwie szybki bramki i przypieczętowali zwycięstwo. Trzeba dodać, że przed rokiem również w finale spotkały się Stal z SMS-em. Tym razem, Stalowcy odrobili lekcję sprzed roku i mogli cieszyć się z upragnionego awansu, a najbardziej chyba Karol Delikat, dla którego była to już trzecia próba wywalczenia przepustki na krajowy finał.

Klasyfikacja końcowa:

1.         Stal Rzeszów

2.         SMS Rzeszów

3.         Siarka Tarnobrzeg

4.         DAP Dębica

Najlepszy Strzelec: Bartosz Korfanty (Stal Rzeszów)

Najlepszy Bramkarz: Mateusz Grodzki (Stal Rzeszów)

MVP: Mateusz Leniart (SMS Rzeszów)

5a

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica