Bezbramkowy remis z Mistrzem Europy.
W drugim spotkaniu Turnieju Finałowego krajowych rozgrywek UEFA Regions Cup Podkarpacki ZPN zremisował bezbramkowo z Dolnośląskim ZPN i wciąż zachowuje szanse na końcowy tryumf. Ostateczne decyzje zapadną w niedzielę podczas ostatniego dnia zmagań. W drugim meczu Kujawsko – Pomorski ZPN rozgromił Mazowiecki ZPN 9:0.
Podkarpacki ZPN zaczyna od zwycięstwa.
Skromną, jednobramkową wygraną rozpoczęli nasi zawodnicy Turniej Finałowy rozgrywek UEFA Regions Cup. Podopieczni Dariusza Jęczkowskiego i Michała Szymczaka pokonali na inaugurację zmagań Mazowiecki ZPN 1:0, a zwycięską bramkę zdobył w 12 minucie Sebastian Pawlak. W drugim dzisiejszym spotkaniu Kujawsko – Pomorski ZPN zremisował z Dolnośląskim ZPN 1:1.
UEFA Regions Cup. Podkarpacki ZPN rozpoczyna walkę o Mistrza Polski.
Reprezentacja UEFA Regions Cup Podkarpackiego ZPN dotarła już do Bydgoszczy, gdzie jutro rozpocznie walkę w Turnieju Finałowym 12. edycji tych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu nasz zespół zmierzy się z reprezentacją Mazowieckiego ZPN-u, następnie z Dolnośląskim ZPN – aktualnym Mistrzem Europy tych rozgrywek, a turniej zakończą zmagania z gospodarzami – Kujawsko – Pomorskim ZPN. Mecze odbędą się na sztucznych boiskach Chemika oraz KKP Bydgoszcz.
Oto laureaci Podkarpackiej NIKE 2019
XVIII Gala Piłkarska Podkarpacka NIKE 2019
Trwają ostatnie przygotowania do magicznego, piątkowego wieczoru. Pomimo drobnego zawirowania związanego z utratą części oszczędności ulokowanych na kontach Podkarpackiego Banku Spółdzielczego, ostatecznie XVIII Gala Piłkarska „Podkarpacka NIKE 2019” odbędzie się tradycyjnie w Hotelu Łańcut. Duże słowa podziękowania należą się sponsorom, dzięki którym organizacja wydarzenia jest możliwa.

XX Edycja Turnieju ZPNS

tymbark logo

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

PZPN ma 100 lat!

logo

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

ZAPRASZAMY !!!

 PLAKAT

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Walne Zebranie 30.05.2020 r.

walne

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

P1120326

Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje z Mielca okazała się najlepsza w wojewódzkim finale Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kat. U-11, choć awans mielczanie przypieczętowali dopiero po rzutach karnych. Zmagania podobnie jak przed rokiem rozegrano w hali Centrum Sportu Hotelu Arłamów

Osiem najlepszych ekip z całego regionu zjechało w Bieszczady by walczyć o awans do finału krajowego. Turniej poprzedziły cztery eliminacje rozegrane w Brzozowie, Kielnarowej, Rymanowie oraz Sędziszowie Małopolskim. W finale wziął udział również Orlik Przemyśl – gospodarz zmagań.

P1120051

W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy, z których awans do fazy pucharowej uzyskały po dwie drużyny.

Grupa A

Karpaty Krosno
SMS Rzeszów
Stal Mielec
Stal Rzeszów

Grupa B

Beniaminek Krosno
APPN Mielec
Orzełki Brzozów
Orlik Przemyśl

I tak do najlepszej czwórki po zmaganiach grupowych awansowały Stal Rzeszów oraz Karpaty Krosno, a także Beniaminek Krosno i APPN Mielec.

P1120025

W pierwszym meczu półfinałowym byliśmy świadkami swoistych derbów Krosna, bowiem Karpaty zagrały z Beniaminkiem. Zwyciężyli zawodnicy Beniaminka, którzy zaaplikowali swoim rywalom aż pięć bramek i wygrali 5-3.

W drugim półfinałowym spotkaniu Stal Rzeszów zagrała z APPN Mielec. Mecz ten był pełen emocji, Piłkarskie Nadzieje pewnie prowadziły 2-0, ale w niespełna minutę zrobiło się 2-2 i o rozstrzygnięciu musiały zadecydować rzuty karne w których 6-5 wygrała drużyna APPN Mielec.

P1120163

W meczu o trzecie miejsce zagrały Karpaty Krosno oraz Stal Rzeszów. Po końcowej syrenie na tablicy wyników widniało 1-1, co oznaczało, że znów będziemy świadkami serii rzutów karnych. Stali Rzeszów w karnych ewidentnie szczęście nie dopisywało. W półfinale słupek, a w meczu o trzecie miejsce poprzeczka zadecydowała, że Stal ostatecznie turniej zakończyła na czwartym miejscu.

Nastał czas na wielki finał. APPN Mielec vs Beniaminek Krosno. Na parkiecie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, co oznaczało, że po raz trzeci w turnieju zawodnikom przyjdzie strzelać z siódmego metra. Bohaterem drużyny z Mielca został bramkarz, który obronił jeden z rzutów karnych, a Piłkarskie Nadzieje ostatecznie wygrały 6-5.


Oto ostateczna klasyfikacja turnieju:

  1. APPN Mielec
  2. Beniaminek Krosno
  3. Karpaty Krosno
  4. Stal Rzeszów
  5. Orzełki Brzozów
  6. UKS SMS Rzeszów
  7. Orlik Przemyśl
  8. Stal Mielec

Półfinały

Stal Rzeszów - APPN Mielec 2:2 karne 5:6

Beniaminek Krosno - Karpaty Krosno 5:3


Finał

APPN Mielec - Beniaminek Krosno 1:1 karne 6:5

mecz o 3 m.

Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1:1 karne 2:1

P1120306


Najlepszy Bramkarz: Marcel Łoboda (Stal Rzeszów)

Najlepszy Strzelec: Kacper Zając (Beniaminek Krosno)

MVP Emil Ziobroń (APPN Mielec)

P1120336

(kg)

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica