Podkarpacki ZPN podsumował kadencję
W poniedziałek (13.07) odbyło się ostatnie posiedzenie Zarządu V kadencji. Był to również czas na podsumowanie minionych czterech lat pod rządami Prezesa Mieczysława Golby. Złożono również podziękowania za pracę na rzecz podkarpackiej piłki na ręce przewodniczących Wydziałów i Komisji dla działaczy Podkarpackiego ZPN.
Oświadczenie
Oświadczenie w sprawie rozpowszechniania przez media nieprawdziwych informacji dotyczących rzekomego przeszukania siedziby Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Nowe zasady dotyczące korzystania z pełnowymiarowych boisk sportowych
Informujemy, że Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki poinformował wczoraj (13.05) o szczegółach kolejnego etapu „odmrażania” państwa i gospodarki w czasie pandemii koronawirusa, w tym również przekazał dobre informacje dla świata piłki nożnej.
KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.
Sezon 2019/2020 zakończony !

XX Edycja Turnieju ZPNS

tymbark logo

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

PZPN ma 100 lat!

logo

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Walne Zebranie 18.07.2020 r.

walne

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

mailing promocja NNW PZU 10zl

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

PLAKAT PC1

W dniach 7-8 grudnia 2019 r. za sprawą firmy PROFBUD i Akademii Piłkarskiej Beniaminek czekać nas będą wielkie emocje w Krośnie. W "PROFBUD Arenie" zagra 16 drużyn z 6 krajów. Zobaczymy w akcji najlepsze Akademie w Polsce i zagranicznych gości. To już VII edycja turnieju innego niż wszystkie - "PROFBUD Cup 2019"!

Głównym sponsorem turnieju jest firma deweloperska PROFBUD z Warszawy, której Prezesem jest mecenas sportu Pan Paweł Malinowski. Organizatorem turnieju od 2013 roku jest Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki. Wysoki poziom sportowy i organizacyjny poprzednich edycji dostrzegł także Polski Związek Piłki Nożnej, który objął jak w ubiegłym roku patronatem VII edycję turnieju. 

Ambasadorem turnieju PROFBUD Cup  jest przyjaciel Beniaminka i PROFBUD Jacek Magiera. To jeden z najbardziej zaangażowanych trenerów w rozwój szkolenia polskiego futbolu i osoba, której charyzma i postawa życiowa budzi wielki szacunek w środowisku piłkarskim. Jacek Magiera obecnie jest trenerem Reprezentacji Polski U-20 i Zastępcą Dyrektora Sportowego ds. Rozwoju Piłki Młodzieżowej, pracuje w Departamencie Szkolenia i Reprezentacji Narodowych przy PZPN. Mocno kojarzony z Legią Warszawa w której wiele lat pracował w sztabach trenerskich oraz jak dobrze pamiętamy prowadził Legię w Lidze Mistrzów w meczach z Realem Madryt , Borussią Dortmund i Stortingiem Lizbona czy w Lidze Europy z Ajaxem Amsterdam. W sezonie 2016/2017 zdobył z Legią tytuł Mistrza Polski.

Podczas turniejów PROFBUD CUP w Krośnie zawsze mamy ciekawych gości i tak będzie również w tym roku. Wiele osób ze świata piłki , sportu i kultury odwiedzi w dniach 7-8 grudnia PROFBUD Arenę. Podczas turnieju PROFBUD Cup 2018 gościliśmy Krzysztofa Jankowskiego, czyli popularnego JANKESA – prezentera radiowego Radia ESKA, który dał Nam wszystkim wielką energię. W tym roku będzie tam samo!

Turniej organizowany przez Akademie Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno oraz firmę PROFBUD – głównego sponsora tych rozgrywek, zyskał już uznanie w Polsce i jest jednym z najciekawszych wydarzeń w sezonie zimowym piłki młodzieżowej. Znakomita organizacja, wspaniała atmosfera i bardzo wysoki poziom sportowy sprawiły, że do Krosna na początku grudnia przyjeżdżają rywalizować najlepsze drużyny. Do tej pory odbyło się sześć edycji turnieju, pięć razy w Krośnie i raz w Gdańsku. W turnieju w poszczególnych latach zwyciężały drużyny: 2013 – Korona Kielce, 2014 – Jagiellonia Białystok, 2015 - Zagłębie Lubin, 2016 – Karpaty Lwów, 2017 – Feyenoord Rotterdam, 2018 – Legia Warszawa.

MAPA PC 1

O Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno mówi się że to „Kopalnia Talentów”. Kilkunastu chłopców gra już w najlepszych Akademiach w Polsce a kilku jest też w Kadrach drużyn z Ekstraklasy na poziomie seniorskim. W turnieju PROFBUD CUP gospodarze wystąpili oczywiście zawsze. Pierwszy raz zajęli miejsce na podium w ubiegłym roku gdzie w wielkim finale spotkali się z Legią Warszawa co uznano za sporą niespodziankę jak również traktowano to jako nagrodę za ciężką pracę. Beniaminek powstał w 2007 roku.

W historii turnieju PROFBUD Cup wystąpiły miedzy innymi takie drużyny jak: Juventus Turyn, Feyenoord Rotterdam, Everton FC, Bayer Leverkusen, West Ham United , Sparta Praga, Brommapojkarna ze Szwecji, Legia Warszawa czy Lech Poznań.  W turnieju uczestniczyli zawodnicy którzy aktualnie są młodzieżowymi reprezentantami : Niemiec, Anglii, Szwecji, Holandii, Włoch, Czech, Ukrainy oraz Polski. W ostatnich meczach Reprezentacji Polski U-16 i U15 zagrało kilkunastu uczestników turnieju PROFBUD Cup w Krośnie w tym wychowanek Beniaminka PROFBUD Krosno – Antoni Kozubal. 

W tym roku zagra kategoria U-11 - rocznik 2009.

HARMONOGRAM TURNIEJU

Gwiazdą turnieju będzie drużyna FC PORTO. Wielokrotny Mistrz i zdobywca Pucharu Portugalii, dwukrotny triumfator Ligi Mistrzów i Ligi Europy! FC Porto słynie za znakomitego szkolenia, więc o wysoki poziom drużyny popularnych "Smoków" możemy być spokojni.

Udział w tegorocznej edycji potwierdziły: MTK Budapest (Węgry), AS Trencin ( Słowacja) , drużyna z Kopenhagi FC Gentofte ( Dania) Karpaty Lwów i Lokomotiv Kijów (Ukraina). Zagrają również zespoły z najlepszych Akademii Piłkarskich w Polsce – Legia Warszawa, Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Wisła Kraków, Górnik Zabrze. W stawce złożonej z szesnastu drużyn jest również Znicz Pruszków, który prawo gry w tym turnieju wywalczył sobie w październikowych eliminacjach. Szansę pokazania się w gronie tak ciekawych drużyn dostaną Sokoliki Stary Sącz , gdzie trenerem jest Tomasz Popiela, który robi bardzo dużo dla rozwoju polskiej piłki. Stawkę uzupełnia oczywiście gospodarz turnieju Beniaminek PROFBUD Krosno. Patrząc na zwycięzców wcześniejszych edycjach jesteśmy bardzo ciekawi kto wygra tym razem.

Gwarantem wysokiej jakości rozgrywek jest także miejsce, w którym odbędzie się turniej – "PROFBUD Arena" to jeden z najważniejszych obiektów sportowych na Podkarpaciu. Wyjątkowy obiekt, który pozwala na grę przez cały rok niezależnie od warunków pogodowych. Najwyższej jakości sztuczna trawa, zadaszenie i system grzewczy zimą dają komfort treningów zarówno zawodowców, jak i amatorów. Fundatorem "PROFBUD Areny" jest firma PROFBUD.Program turnieju "PROFBUD Cup 2019"

Piątek 6.12.2019

Warsztaty praktyczne dla trenerów na PROFBUD Arena z udziałem trenerów min.

FC Porto , Legii Warszawa, Lecha Poznań, Zagłębia Lubin

Godzina : 16.00-20.30

Sobota 7.12.2019 – pierwszy dzień turnieju
Rywalizacja w grupach 8:30 – 20:00

Niedziela 8.12.2019 – drugi dzień turnieju
Rywalizacja pucharowa 8:30 – 15:30

WIELKI FINAŁ – ok. godz. 14:30

Ceremonia zakończenia – około godz. 15:00
 

Serdecznie zapraszamy!

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica