Dalsze prace nad zmianą rozporządzenia w sprawie badań lekarskich dla piłkarzy
W rządzie RP, przy czynnym udziale Prezesa Podkarpackiego ZPN, senatora Mieczysława Golby, trwaja dalsze konsultacje na temat zmiany zapisów dot. badań lekarskich dla piłkarzy – amatorów.
Zapraszamy do udziału w futsalowym Pucharze Polski
Wydział Futsalu Podkarpackiego ZPN zaprasza do udziału w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski w futsalu, który jest jednocześnie eliminacjami do finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.
Ciąg dalszy prac nad zmianą rozporządzenia w sprawie badań lekarskich dla piłkarzy
Szerokim, pozytywnym echem w środowisku piłkarskim, odbiły się ostatnie informacje przekazane przez Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Senatora RP Mieczysława Golbę, dotyczące prac nad zmianą rozporządzenia w sprawie badań lekarskich dla piłkarzy. Wiele wskazuje na to, że wkrótce może nastąpić rewolucja w zakresie badań lekarskich dla piłkarzy – amatorów. Ostatnie dni były bardzo intensywne dla osób zaangażowanych w prace.
Brązowe medalistki U-13 nagrodzone
Lepszego klimatu do odbioru nagród wyobrazić sobie nie można było. W przerwie meczu reprezentacji U-14 Polska – Ukraina, przy wypełnionym na biało-czerwono stadionie, brązowe medalistki Mistrzostw Polski kadr wojewódzkich U-13 młodziczek w sezonie 2017/18 odebrały upominki przygotowane przez Podkarpacki ZPN.
Reprezentacja Polski zagrała w Boguchwale na „6”!
Piłkarska reprezentacja Polski do lat 14 pokonała w Boguchwale Ukrainę 6:0 w rozegranym w sobotę towarzyskim meczu międzypaństwowym. Przy wypełnionych trybunach biało-czerwoni wypunktowali rywali i odnieśli zasłużone zwycięstwo.
Rewolucja w badaniach piłkarzy
Z inicjatywy Prezesa Podkarpackiego ZPN – Mieczysława Golby – Senatora RP w dniu 3 września br. w Ministerstwie Zdrowia doszło do spotkania, którego tematem było wydłużenie okresu badań dla zawodników – amatorów.
RODO
25 maja br. zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Szanując Twoje prawo do prywatności, przygotowaliśmy zestaw informacji, dzięki którym dowiesz się m.in. w jaki sposób i po co przetwarzamy Twoje dane oraz jakie prawa gwarantuje Ci nowe prawo.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Kursy Sędziowskie

plakat Rzeszów

plakat dębica

Obsada sędziowska

obsada

Ubezpieczenie

ubezp

Turnieje dziewcząt

PLAKAT U13 POPRAWIONY

PLAKAT ORLIK 2018

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

podkarpacki zpn

W związku z wycofaniem drużyny LKS Pisarowce z rozgrywek 4 ligi, miejsce zajmuje drużyna, która zajęła 13 miejsce tj. Piast Tuczempy.

KOLEJKA 1 – 11/12.08

Ekoball Sanok : Błękitni Ropczyce

Wisłok Wiśniowa : Igloopol Dębica

Polonia Przemyśl : Sokół Nisko

Wisłoka Dębica : JKS Jarosław

Karpaty Krosno : Stal Gorzyce

Sokół Kolbuszowa Dolna : Korona Rzeszów

Piast Tuczempy : Izolator Boguchwała

Przełom Besko : Rzemieślnik Pilzno

Orzeł Przeworsk : KS Wiązownica

KOLEJKA 2 – 15.08(środa)

Błękitni Ropczyce : KS Wiązownica

Rzemieślnik Pilzno : Orzeł Przeworsk

Izolator Boguchwała : Przełom Besko

Korona Rzeszów : Piast Tuczempy

Stal Gorzyce : Sokół Kolbuszowa Dolna

JKS Jarosław : Karpaty Krosno

Sokół Nisko : Wisłoka Dębica

Igloopol Dębica : Polonia Przemyśl

Ekoball Sanok : Wisłok Wiśniowa

KOLEJKA 3 – 18/19.08

Wisłok Wiśniowa : Błękitni Ropczyce

Polonia Przemyśl : Ekoball Sanok

Wisłoka Dębica : Igloopol Dębica

Karpaty Krosno : Sokół Nisko

Sokół Kolbuszowa Dolna : JKS Jarosław

Piast Tuczempy : Stal Gorzyce

Przełom Besko : Korona Rzeszów

Orzeł Przeworsk : Izolator Boguchwała

KS Wiązownica : Rzemieślnik Pilzno

KOLEJKA 4 - 25-26.08

Błękitni Ropczyce : Rzemieślnik Pilzno

Izolator Boguchwała : KS Wiązownica

Korona Rzeszów : Orzeł Przeworsk

Stal Gorzyce : Przełom Besko

JKS Jarosław : Piast Tuczempy

Sokół Nisko : Sokół Kolbuszowa Dolna

Igloopol Dębica : Karpaty Krosno

Ekoball Sanok : Wisłoka Dębica

Wisłok Wiśniowa : Polonia Przemyśl

KOLEJKA 5 – 29.08(środa)

Polonia Przemyśl : Błękitni Ropczyce

Wisłoka Dębica : Wisłok Wiśniowa

Karpaty Krosno : Ekoball Sanok

Sokół Kolbuszowa Dolna : Igloopol Dębica

Piast Tuczempy : Sokół Nisko

Przełom Besko : JKS Jarosław

Orzeł Przeworsk : Stal Gorzyce

KS Wiązownica : Korona Rzeszów

Rzemieślnik Pilzno : Izolator Boguchwała

KOLEJKA 6 – 1-2.09

Błękitni Ropczyce : Izolator Boguchwała

Korona Rzeszów : Rzemieślnik Pilzno

Stal Gorzyce : KS Wiązownica

JKS Jarosław : Orzeł Przeworsk

Sokół Nisko : Przełom Besko

Igloopol Dębica : Piast Tuczempy

Ekoball Sanok : Sokół Kolbuszowa Dolna

Wisłok Wiśniowa : Karpaty Krosno

Polonia Przemyśl : Wisłoka Dębica

KOLEJKA 7 – 8-9.09

Wisłoka Dębica : Błękitni Ropczyce

Karpaty Krosno : Polonia Przemyśl

Sokół Kolbuszowa Dolna : Wisłok Wiśniowa

Piast Tuczempy : Ekoball Sanok

Przełom Besko : Igloopol Dębica

Orzeł Przeworsk : Sokół Nisko

KS Wiązownica : JKS Jarosław

Rzemieślnik Pilzno : Stal Gorzyce

Izolator Boguchwała : Korona Rzeszów

KOLEJKA 8 – 15-16.09

Błękitni Ropczyce : Korona Rzeszów

Stal Gorzyce : Izolator Boguchwała

JKS Jarosław : Rzemieślnik Pilzno

Sokół Nisko : KS Wiązownica

Igloopol Dębica : Orzeł Przeworsk

Ekoball Sanok : Przełom Besko

Wisłok Wiśniowa : Piast Tuczempy

Polonia Przemyśl : Sokół Kolbuszowa Dolna

Wisłoka Dębica : Karpaty Krosno

KOLEJKA 9 – 22-23.09

Karpaty Krosno : Błękitni Ropczyce

Sokół Kolbuszowa Dolna : Wisłoka Dębica

Piast Tuczempy : Polonia Przemyśl

Przełom Besko : Wisłok Wiśniowa

Orzeł Przeworsk : Ekoball Sanok

KS Wiązownica : Igloopol Dębica

Rzemieślnik Pilzno : Sokół Nisko

Izolator Boguchwała : JKS Jarosław

Korona Rzeszów : Stal Gorzyce

KOLEJKA 10 – 29-30.09

Błękitni Ropczyce : Stal Gorzyce

JKS Jarosław : Korona Rzeszów

Sokół Nisko : Izolator Boguchwała

Igloopol Dębica : Rzemieślnik Pilzno

Ekoball Sanok : KS Wiązownica

Wisłok Wiśniowa : Orzeł Przeworsk

Polonia Przemyśl : Przełom Besko

Wisłoka Dębica : Piast Tuczempy

Karpaty Krosno : Sokół Kolbuszowa Dolna

KOLEJKA 11 – 6-7.10

Sokół Kolbuszowa Dolna : Błękitni Ropczyce

Piast Tuczempy : Karpaty Krosno

Przełom Besko : Wisłoka Dębica

Orzeł Przeworsk : Polonia Przemyśl

KS Wiązownica : Wisłok Wiśniowa

Rzemieślnik Pilzno : Ekoball Sanok

Izolator Boguchwała : Igloopol Dębica

Korona Rzeszów : Sokół Nisko

Stal Gorzyce : JKS Jarosław

KOLEJKA 12 – 13-14.10

Błękitni Ropczyce : JKS Jarosław

Sokół Nisko : Stal Gorzyce

Igloopol Dębica : Korona Rzeszów

Ekoball Sanok : Izolator Boguchwała

Wisłok Wiśniowa : Rzemieślnik Pilzno

Polonia Przemyśl : KS Wiązownica

Wisłoka Dębica : Orzeł Przeworsk

Karpaty Krosno : Przełom Besko

Sokół Kolbuszowa Dolna : Piast Tuczempy

KOLEJKA 13 – 20-21.10

Piast Tuczempy : Błękitni Ropczyce

Przełom Besko : Sokół Kolbuszowa Dolna

Orzeł Przeworsk : Karpaty Krosno

KS Wiązownica : Wisłoka Dębica

Rzemieślnik Pilzno : Polonia Przemyśl

Izolator Boguchwała : Wisłok Wiśniowa

Korona Rzeszów : Ekoball Sanok

Stal Gorzyce : Igloopol Dębica

JKS Jarosław : Sokół Nisko

KOLEJKA 14 – 27-28.10

Błękitni Ropczyce : Sokół Nisko

Igloopol Dębica : JKS Jarosław

Ekoball Sanok : Stal Gorzyce

Wisłok Wiśniowa : Korona Rzeszów

Polonia Przemyśl : Izolator Boguchwała

Wisłoka Dębica : Rzemieślnik Pilzno

Karpaty Krosno : KS Wiązownica

Sokół Kolbuszowa Dolna : Orzeł Przeworsk

Piast Tuczempy : Przełom Besko

KOLEJKA 15 – 3-4.11

Przełom Besko : Błękitni Ropczyce

Orzeł Przeworsk : Piast Tuczempy

KS Wiązownica : Sokół Kolbuszowa Dolna

Rzemieślnik Pilzno : Karpaty Krosno

Izolator Boguchwała : Wisłoka Dębica

Korona Rzeszów : Polonia Przemyśl

Stal Gorzyce : Wisłok Wiśniowa

JKS Jarosław : Ekoball Sanok

Sokół Nisko : Igloopol Dębica

KOLEJKA 16 – 10-11.11

Błękitni Ropczyce : Igloopol Dębica

Ekoball Sanok : Sokół Nisko

Wisłok Wiśniowa : JKS Jarosław

Polonia Przemyśl : Stal Gorzyce

Wisłoka Dębica : Korona Rzeszów

Karpaty Krosno : Izolator Boguchwała

Sokół Kolbuszowa Dolna : Rzemieślnik Pilzno

Piast Tuczempy : KS Wiązownica

Przełom Besko : Orzeł Przeworsk

KOLEJKA 17 – 17-18.11

Orzeł Przeworsk : Błękitni Ropczyce

KS Wiązownica : Przełom Besko

Rzemieślnik Pilzno : Piast Tuczempy

Izolator Boguchwała : Sokół Kolbuszowa Dolna

Korona Rzeszów : Karpaty Krosno

Stal Gorzyce : Wisłoka Dębica

JKS Jarosław : Polonia Przemyśl

Sokół Nisko : Wisłok Wiśniowa

Igloopol Dębica : Ekoball Sanok

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica