Czas na wyłonienie najlepszych w Turnieju o Puchar Tymbarku
Stadion na Zwierzyńcu w Tarnobrzegu będzie przez najbliższe dwa dni areną zmagań Wojewódzkiego Finału Turnieju „Z Podwórka na Stadion. O Puchar Tymbarku”. W czwartek odbędą się turnieje dziewcząt i chłopców w kat. U-8 oraz U-10, natomiast w piątek zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować w kategorii U-12. Ogólnopolski finał 2 maja na PGE Narodowym.
Podkarpacki ZPN wyszkolił kolejnych trenerów
Kolejne kursy organizowane w sesji jesienno-zimowej przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej dobiegły końca. Najpierw 10 marca br. pomyślnie zakończony został kolejny trzymiesięczny kurs trenerów Grassroots C. Natomiast 18 marca br. egzaminem testowym oraz obroną pracy dyplomowej zakończony został prestiżowy kurs trenerów Wyrównawczy UEFA B+A organizowany dla trenerów legitymujących się dyplomem co najmniej II klasy.
Rusza III edycja Programu KLUB
Kluby sportowe mogą już składać wnioski o dofinansowanie w ramach Programu KLUB – edycja 2018. W tym roku na ten cel Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło rekordową kwotę 40 mln zł. Pozwoli to na dofinansowanie około 3 700 klubów w całej Polsce!
Zbigniew Opiela uhonorowany „Za Zasługi dla Sportu”
15 marca 2018 roku w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki z rąk Ministra Witolda Bańki Brązową Odznakę ,,Za Zasługi Dla Sportu” otrzymał m.in.: Zbigniew Opiela, długoletni Prezes klubu Start Wola Mielecka

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Ubezpieczenie

ubezp

Obsada sędziowska

obsada

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Terminarze i wyniki

wyniki

 

UWAGA WAŻNE!

wazne

Biuletyn

okladka

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

podkarpacki zpn

Wydział Gier Podkarpackiego ZPN informuje o nowych terminach zaległych meczów: 

III LIGA

 

XVIII kolejka rozgrywek:

Stal Rzeszów S.A. – Wiślanie Jaśkowice 18.04  g. 16:00

Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz 18.04   g. 16:00

MKS Trzebinia - Chełmianka Chełm  11.04  g. 16:00

Spartakus Daleszyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 18.04 g. 16:00

JKS Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski 18.04 g. 16:00

Unia Tarnów – Avia Świdnik 18.04 g. 16:00

Karpaty Krosno – Kszo Ostrowiec Św. 18.04 g. 16:00

Podlasie Biała Podlaska – Resovia Rzeszów 18.04 g. 16:00

XIX kolejka rozgrywek:

Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów S.A 16.05 g. 17:00

Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin S.A.  16.05 g. 17:00

Kszo Ostrowiec Św. – Unia Tarnów 16.05 g. 17:00

Avia Świdnik – JKS Jarosław 16.05 g. 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce 16.05 g. 17:00

Chełmianka Chełm – Soła Oświęcim 16.05 g. 17:00

Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice 16.05 g. 17:00

XIX kolejka rozgrywek:

Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik   06.06     g. 17:30

JKS Jarosław – Kszo Ostrowiec Św.     06.06     g. 17:30

Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska     06.06     g. 17:30

 

IV LIGA

XVIII kolejka rozgrywek:

LKS Pisarowce - Igloopol Dębica     18.04     g. 16:00

Wisłok Wiśniowa - Granica Stubno    18.04     g. 16:00

Wisłok Strzyżów - Błękitni Ropczyce  18.04     g. 16:00

Polonia Przemyśl- KS Wiązownica      18.04     g. 16:00

Izolator Boguchwała -Unia Nowa Sarzyna   18.04     g. 16:00

Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa    18.04     g. 16:00

Sokół Nisko - Piast Tuczempy  18.04     g. 16:00

Głogovia Głogów Młp. - Ekoball Sanok    18.04     g. 16:00

XIX kolejka rozgrywek:

Głogovia Głogów Młp. – LKS Pisarowce    16.05     g. 17:00

Sokół Nisko – Ekoball Sanok   16.05     g. 17:00

Piast Tuczempy – Wisłoka Dębica    04.04     g. 17:00

Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała   16.05     g. 17:00

Unia Nowa Sarzyna – Polonia Przemyśl  16.05     g. 17:00

Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Strzyżów      16.05     g. 17:00

Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa     16.05     g. 17:00

Granica Stubno - Igloopol Dębica   16.05     g. 17:00

XIX kolejka rozgrywek:

Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce   06.06     g. 17:30

Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno  06.06     g. 17:30

Wisłok Strzyżów – KS Wiązownica    06.06     g. 17:30

Polonia Przemyśl – Sokół Sieniawa    06.06     g. 17:30

Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy     06.06     g. 17:30

W przypadku gdy dwa kluby ustalą wspólnie inny termin rozegrania przełożonych meczów niż podane powyżej prosimy o poinformowanie organu prowadzącego rozgrywki oraz dokonanie zmian w systemie Extranet zgodnie z postanowieniami Regulaminu Rozgrywek IV ligi i niższych klas rozgrywkowych na sezon 2017/2018.

 

 

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica