Podkarpacie jedzie walczyć o Puchar Tymbarku
W najbliższy weekend (30.04-02.05) w Warszawie odbędzie się ogólnopolski finał Turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. 64 drużyny powalczą o awans do finału na PGE Narodowym. Województwo Podkarpackie będą reprezentowały cztery drużyny, które były najlepsze podczas wojewódzkiego finału. W kategorii U-10 będą to chłopcy z AMO Rzeszów oraz dziewczęta z krośnieńskiego Beniaminka, a wśród U-12 także zawodniczki Beniaminka, oraz reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9 z Dębicy.
Pierwszy krok zrobiony
Reprezentacja Podkarpackiego ZPN wygrała dziś z drużyną Świętokrzyskiego ZPN 4:2 (2:2) w pierwszym meczu półfinałowym rozgrywek makroregionalnych UEFA Regions Cup. Choć spotkanie nie rozpoczęło się po myśli drużyny prowadzonej przez Grzegorza Sitka i Szymona Grabowskiego, która po 15 minutach przegrywała już 0:2, to jednak zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu. Rewanż za dwa tygodnie.
Podkarpaccy amatorzy rozpoczynają rywalizację
W najbliższą środę (26.04) kadra Podkarpackiego ZPN UEFA Regions Cup rozpoczyna kolejną edycję rozgrywek. W pierwszym meczu półfinałowym drużyna prowadzona przez duet trenerski Grzegorz Sitek – Szymon Grabowski zmierzy się ze Świętokrzyskim ZPN. Początek spotkania o g. 17:00 na stadionie w Kolbuszowej. Rewanż 10 maja.
REPREZENTACJA POLSKI PONOWNIE W ARŁAMOWIE!
Hotel Arłamów będzie bazą przygotowawczą reprezentacji Polski do lat 21 przed czerwcowym turniejem UEFA EURO U21 Polska 2017, najważniejszym piłkarskim wydarzeniem tego roku w naszym kraju. Dokładnie w tym magicznym miejscu do jakże udanych mistrzostw Europy 2016 we Francji przygotowywała się kadra selekcjonera Adama Nawałki. Drużyna młodzieżowa podąży utartym szlakiem. W Arłamowie reprezentacja będzie miała fantastyczne warunki do pracy i regeneracji.
Poznaliśmy mistrzów województwa podkarpackiego w Pucharze Tymbarku !
Po dwóch dniach emocjonujących rozgrywek w Stalowej Woli poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa podkarpackiego kategoriach U-8, U-10 i U-12. W finałach wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” najlepsze okazały się SP Pustków i AMO Rzeszów (kategoria U-8), Beniaminek Krosno i AMO Rzeszów(kategoria U-10) oraz Beniaminek Krosno i SP 9 w Dębicy (kategoria U-12). Dzięki temu zwycięstwu drużyny do lat 10 i 12 będą reprezentować województwo podkarpackie podczas Finału Ogólnopolskiego, którego rozstrzygnięcie nastąpi 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

gier

2004

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Konferencja dla trenerów

plakat

Biuletyn

biuletyn

Terminarze i wyniki

wyniki

 

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

Polecamy

trener

sedzia

123456

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica