W deszczowej aurze walczą o Puchar Prezesa
W czwartek, 21 września br., kadry Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęły rywalizację o Mistrzostwo Podkarpacia w kategorii U-12/13 chłopców. Ta cykliczna impreza, jak co roku, odbywa się w Łowisku i Kamieniu. Potrwa dwa dni, podczas których zostanie rozegranych 10 meczów. Turniej ten stanowi swoisty przegląd młodych talentów piłkarskich do kadr naszego województwa.
Bezbramkowy remis przy pełnych trybunach
To było wyjątkowe święto piłki nożnej w Rzeszowie. Przy szczelnie wypełnionych trybunach reprezentacja Polski do lat 20 bezbramkowo zremisowała ze Szwajcarią.
Szwajcaria już po pierwszych zajęciach
Rywale biało-czerwonych, z którymi zmierzymy się 31 sierpnia na Stadionie Miejskim „Stal” dotarli dziś na Podkarpacie. Zakwaterowali się w hotelu Garden Hilton Inn przy ul. Kopisto w Rzeszowie. Podobnie jak wczoraj Polacy, także i dziś Reprezentacja Szwajcarii poświęciła czas na regenerację po podróży. Szwajcarzy zaliczyli blisko półtoragodzinny trening w Krasnem.
Polacy już na Podkarpaciu !!!
Późnym popołudniem Reprezentacja Polski dotarła na Podkarpacie. W czwartek (31.08) kadrowicze do lat 20 w Rzeszowie rozegrają mecz ze Szwajcarią.
Młodzieżowa Reprezentacja Polski zagra w Rzeszowie !!!
Takiego meczu w stolicy naszego regionu dawno nie było. Już 31 sierpnia o g. 17:00 na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie naprzeciw siebie staną młodzieżowe reprezentacje Polski oraz Szwajcarii do lat 20.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Obsada sędziowska

obsada

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

gier

2004

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Biuletyn

biuletyn 1 2017

Terminarze i wyniki

wyniki

 

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

Polecamy

trener

sedzia

P1140264
Zespół prowadzony przez Roberta Kurosza okazał się najlepszy podczas turnieju, który w niedzielę (22.01) odbył się w Kamieniu. W zmaganiach udział wzięło sześć drużyn. Były to pierwsze zawody z cyklu Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia zaplanowanych przez Wydział Futsalu w tym roku.


Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Ryszard Bugiel – wójt Gminy Kamień, który swoim zaangażowaniem sprawił, że turniej został przeprowadzony w świetnej atmosferze i na wysokim poziomie. W zmaganiach udział wzięło sześć zespołów: Sokół Kamień, Fuksiarz Stobierna, Góral Tryńcza, Czarni Oleszyce oraz dwa zespoły Głogovii Głogów Małopolski.

P1140261
Po emocjonującej walce, przepięknych bramkach zwycięzcą mistrzostw została drużyna Górala Tryńcza, tuż za nią uplasowała się ekipa Czarnych Oleszyce, zaś najniższe miejsce na podium zajęli reprezentanci Fuksiarza Stobierna.
Wręczenia medali, pucharów oraz nagród dokonali Mirosław Piędel przewodniczący Rady Gminy, Stanisław Gancarz członek Sądu Koleżeńskiego Podkarpackiego ZPN oraz Łukasz Krawczyk przewodniczący Wydziału Futsalu Naszego Stowarzyszenia. Całość turnieju koordynował z ramienia Wydziału Futsalu – Michał Lech
Rywalizacja zawodników w kat. U-14 rozpoczęła zmagania Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia. Zaplanowano jeszcze cztery takie turnieje w kategorii wiekowej do lat 10, 12, 16 i 18.
Oprócz zmagań młodzieżowych Wydział Futsalu zorganizuje także zmagania oldbojów (25 lutego – Przeworsk) oraz 5. Futsalową Ligę Mistrzów czyli turniej dla zwycięzców lig środowiskowych, która odbędzie się 5 marca w Krośnie.

20170122 104122

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica