Puchar Polski dla Resovii! Podwójna korona rzeszowian.
Piłkarze świeżo upieczonego beniaminka II ligi sięgnęli po Puchar Polski na szczeblu Podkarpackiego ZPN. W finale podopieczni Szymona Grabowskiego pokonali rezerwy tarnobrzeskiej Siarki 6:1. Oprócz okazałego trofeum na konto pasiaków trafi także nagroda finansowa w wysokości 30 tys. złotych. Po mistrzostwie III ligi to kolejny tytuł wywalczony przez rzeszowską drużynę w zakończonym właśnie sezonie.
KOMUNIKAT KOMISJI LICENCJI TRENERSKICH PODKARPACKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
Mistrzowie nagrodzeni!
- To Wy jesteście przyszłością podkarpackiej piłki. Bardzo się cieszymy, że na cztery tytuły Mistrzów Polski, aż dwa przyjechały na Podkarpacie!- mówił Prezes Mieczysław Golba do zawodników AMO Rzeszów i zawodniczek Beniaminka Krosno, w piątkowe (8.06) przedpołudnie, podczas specjalnie zorganizowanego spotkania, które miało na celu uhonorowanie zwycięzców finałowego turnieju „Z Podwórka na Stadion. O Puchar Tymbarku”. To właśnie te dwie drużyny tryumfowały w kategorii U-10
Zostań trenerem kadry Podkarpackiego ZPN
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłasza konkurs na trenerów kadr Podkarpackiego ZPN rocznik 2006 i 2007
Szaleństwo kibiców w Arłamowie trwa...
Prawdziwy najazd biało-czerwonych kibiców przeżywa w ciągu ostatnich dni Hotel Arłamów - baza naszej reprezentacji przygotowującej się do wyjazdu na MŚ. Fani czają się w każdym możliwym miejscu licząc na zdobycie podpisu swojego ulubieńca. Kolejną okazją miała być druga sesja treningowa otwarta dla kibiców, zaplanowana na niedzielne (3.06) popołudnie, jednak ze względu na burzę jaka przeszła nad przyhotelowym boiskiem dzień wcześniej reprezentacja musiała zmienić swoje plany.
RODO
25 maja br. zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Szanując Twoje prawo do prywatności, przygotowaliśmy zestaw informacji, dzięki którym dowiesz się m.in. w jaki sposób i po co przetwarzamy Twoje dane oraz jakie prawa gwarantuje Ci nowe prawo.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Terminarze i wyniki

wyniki

 

RODO

rodo

Ubezpieczenie

ubezp

Obsada sędziowska

obsada

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

P1140264
Zespół prowadzony przez Roberta Kurosza okazał się najlepszy podczas turnieju, który w niedzielę (22.01) odbył się w Kamieniu. W zmaganiach udział wzięło sześć drużyn. Były to pierwsze zawody z cyklu Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia zaplanowanych przez Wydział Futsalu w tym roku.


Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Ryszard Bugiel – wójt Gminy Kamień, który swoim zaangażowaniem sprawił, że turniej został przeprowadzony w świetnej atmosferze i na wysokim poziomie. W zmaganiach udział wzięło sześć zespołów: Sokół Kamień, Fuksiarz Stobierna, Góral Tryńcza, Czarni Oleszyce oraz dwa zespoły Głogovii Głogów Małopolski.

P1140261
Po emocjonującej walce, przepięknych bramkach zwycięzcą mistrzostw została drużyna Górala Tryńcza, tuż za nią uplasowała się ekipa Czarnych Oleszyce, zaś najniższe miejsce na podium zajęli reprezentanci Fuksiarza Stobierna.
Wręczenia medali, pucharów oraz nagród dokonali Mirosław Piędel przewodniczący Rady Gminy, Stanisław Gancarz członek Sądu Koleżeńskiego Podkarpackiego ZPN oraz Łukasz Krawczyk przewodniczący Wydziału Futsalu Naszego Stowarzyszenia. Całość turnieju koordynował z ramienia Wydziału Futsalu – Michał Lech
Rywalizacja zawodników w kat. U-14 rozpoczęła zmagania Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia. Zaplanowano jeszcze cztery takie turnieje w kategorii wiekowej do lat 10, 12, 16 i 18.
Oprócz zmagań młodzieżowych Wydział Futsalu zorganizuje także zmagania oldbojów (25 lutego – Przeworsk) oraz 5. Futsalową Ligę Mistrzów czyli turniej dla zwycięzców lig środowiskowych, która odbędzie się 5 marca w Krośnie.

20170122 104122

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica