Kolejni trenerzy wyszkoleni...
Zakończyła się wiosenno-letnia sesja egzaminacyjna kursów organizowanych przez Podkarpacki ZPN.
Trenerzy chcą się szkolić...
W letniej kursokonferencji szkoleniowej, która odbyła się w Jarosławiu wzięło udział blisko 160 trenerów reprezentujących nie tylko Podkarpacki ZPN, zauważalni byli również przedstawiciele sąsiednich Związków.
Program „KLUB” rozstrzygnięty!
390 podkarpackich klubów sportowych z czego większość to kluby piłkarskie otrzymało dotacje w ramach rządowego programu „KLUB”. Podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej wyniki tegorocznej edycji przekazali Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart i Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba. Łącznie Ministerstwo Sportu i Turystyki na program przeznaczyło rekordową kwotę 4 mln złotych.
Trzecia pielgrzymka środowiska piłkarskiego do Strachociny przed nami…
Wielkimi krokami zbliża się kolejna pielgrzymka środowiska sportowego do sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachociny. Tradycyjnie ostatnia sobota lipca będzie dniem, w którym u progu nowego sezonu działacze, piłkarze, trenerzy, sędziowie, a więc osoby środowiska piłkarskiego spotkają się u progu Bieszczadów, by w Strachocinie wspólnie prosić o zdrowie, szczęśliwe podróże na zawody sportowe, a przede wszystkim, w indywidualnych modlitwach polecać zbliżający się sezon, ale także dziękować za minione rozgrywki.
RODO
25 maja br. zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Szanując Twoje prawo do prywatności, przygotowaliśmy zestaw informacji, dzięki którym dowiesz się m.in. w jaki sposób i po co przetwarzamy Twoje dane oraz jakie prawa gwarantuje Ci nowe prawo.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

III PIELGRZYMKA DO STRACHOCINY

pielgrzymka2

Obsada sędziowska

obsada

Ubezpieczenie

ubezp

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

glowne

Dziewczęta z Kolbuszowej Dolnej potwierdziły, że są najlepszą podkarpacką ekipą kobiet nie tylko na trawiastych boiskach, ale także w hali.  Pod koniec lutego w Grodzisku Dolnym odbył się  czwarty - finałowy turniej halowy o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby w kategorii seniorki.

Ostatnie zawody przyniosły spore niespodzianki w układzie tabeli. Nie zmieniło się tylko jedno, od początku zmagań  to piłkarki Sokoła I wiodły prym na boisku i swoją wysoką formę  potwierdziły także w ostatnim turnieju, wygrywając cały cykl rozgrywek futsalowych .

Ogółem w czterech turniejach wzięło udział osiem drużyn, które od grudnia do lutego rywalizowały o miano najlepszej drużyny futsalowej na Podkarpaciu. Zawody miały charakter otwarty i każdy zespól mógł spróbować swoich sił na hali przystępując do rozgrywek prowadzonych systemem  „ każdy z każdym”.

Pierwsze miejsce i tytuł MISTRZYŃ PODKARPACIA w Futsalu Kobiet w sezonie 2016/2017 wywalczyły zawodniczki Sokoła I Kolbuszowa Dolna.  Wicemistrzyniami zostały piłkarki  Resovii Rzeszów, a trzecie miejsce na podium przypadło drugiej drużynie Sokoła z Kolbuszowej.

Wyniki końcowe  MISTRZOSTW PODKARPACIA W FUTSALU KOBIET w sezonie 2016/2017

SENIORKI:

1. Sokół I Kolbuszowa Dolna      31 pkt - Mistrz Podkarpacia

Trener: Ryszard Mokrzycki

2. Resovia Rzeszów -                    25 pkt – Wicemistrz

Trenerzy: Sabina Wargacka / Katarzyna Czyż/Zbigniew  Bednarz

3. Sokół II Kolbuszowa Dolna      20 pkt

Trener: Eugeniusz Sito

4. DAP Girls Dębica                       19 pkt

Trener: Maciej Cabaj

5. AZS Kraków                                17 pkt

Trener: Piotr Pastuszko

6. Grodziszczanka Grodzisko D.  15 pkt

Trenerzy : Tomasz Sołek/ Arkadiusz Telka

7. Start Jarosław                            4 pkt

Trener: Zenon Biniowski

8. Majdan Sieniawski                    2 pkt

Trener: Mateusz Krawiec

Puchary oraz  nagrody indywidualne z ramienia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zwycięskim drużynom i najlepszym piłkarkom wręczali:

Dariusz Widelak – przewodniczący Wydziału Piłkarstwa Kobiecego Pod. ZPN

Adam Onyszczuk – wiceprzewodniczący Wydziału Futsalu Pod.ZPN

Janusz Szczupak – przedstawiciel Wydziału Młodzieżowego Pod. ZPN

Agnieszka Zagórska , Arkadiusz Telka – przedstawiciele  Wydziału Piłkarstwa Kobiecego Pod. ZPN.

Zestawienie wyników z poszczególnych turniejów:

I TURNIEJ

17 grudnia 2016r. – gospodarz: Sokół Kolbuszowa Dolna

  1. AZS UP Kraków                                8 pkt
  2. Sokół I  Kolbuszowa Dolna            7 pkt
  3. DAP Dębica                                      6 pkt
  4. Resovia Rzeszów                             5 pkt
  5. Sokół II Kolbuszowa Dolna            4 pkt
  6. Grodziszczanka                               3 pkt

Najlepsza zawodniczka – Gabriela Kaput ( DAP)

Najlepsza strzelczyni – Anna Janas ( ASZ Kraków)

Najlepsza bramkarka – Ewa Koman ( Sokół I)

II TURNIEJ

7 stycznia 2017r. – gospodarz: Resovia Rzeszów / Kielnarowa

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             8 pkt
  2. Sokół II Kolbuszowa Dolna            7 pkt
  3. Resovia Rzeszów                              6 pkt
  4. AZS UP Kraków                                 5 pkt
  5. DAP Dębica                                       4 pkt
  6. Grodziszczanka                                3 pkt
  7. MUKS Start Jarosław                      2 pkt

Najlepsza zawodniczka – Patrycja Motyka ( Sokół I)

Najlepsza strzelczyni – Kornelia Dudziak ( Sokół II)

Najlepsza bramkarka – Aleksandra Byczek (Resovia)

Wyniki po dwóch turniejach:

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             7+8= 15 pkt
  2. AZS UP Kraków                                 8+5= 13 pkt
  3. Resovia Rzeszów                              5+6= 11 pkt
  4. Sokół II Kolbuszowa Dolna             4+7= 11 pkt
  5. DAP Dębica                                       6+4= 10 pkt
  6. Grodziszczanka                                 3+3= 6 pkt
  7. MUKS Start Jarosław                       0+2= 2 pkt                                                             

III TURNIEJ

14 stycznia 2017r. – gospodarz: DAP Dębica

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             8 pkt
  2. Resovia Rzeszów                             7 pkt
  3. Sokół II Kolbuszowa Dolna             6 pkt
  4. DAP Dębica                                       5 pkt
  5. AZS UP Kraków                                 4 pkt
  6. Grodziszczanka                                3 pkt
  7. MUKS Start Jarosław                      2 pkt

Najlepsza zawodniczka – Karolina Janas  ( Resovia Rzeszów)

Najlepsza strzelczyni –  Ilona Dobrzańska ( Sokół I)

Najlepsza bramkarka – Martyna Wojnas  (DAP Dębica )

Wyniki po trzech  turniejach:

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             7+8+8 = 23 pkt
  2. Resovia Rzeszów                              5+6+7 = 18 pkt
  3. AZS UP Kraków                                 8+5+4 = 17 pkt
  4. Sokół II Kolbuszowa Dolna             4+7+6 = 17 pkt
  5. DAP Dębica                                       6+4+5 = 15 pkt
  6. Grodziszczanka                                 3+3+3 = 9  pkt
  7. Start Jarosław                                  0+2+0 = 2 pkt                                                            

IV TURNIEJ - FINAŁ

25 lutego 2017r. – gospodarz: Grodziszczanka Grodzisko Dolne

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             8 pkt
  2. Resovia Rzeszów                            7 pkt
  3. Grodziszczanka                                6 pkt
  4. Majdan Sieniawski                          5 pkt
  5. DAP Dębica                                       4 pkt
  6. Sokół II Kolbuszowa Dolna             3 pkt
  7. Start Jarosław                                   2 pkt

Najlepsza zawodniczka – Patrycja Motyka  ( Sokół I )

Najlepsza strzelczyni –  Małgorzata Kot  ( Sokół I)

Najlepsza bramkarka – Klaudia Walania  (Grodziszczanka )

Wyniki po czterech  turniejach: 

  1. 1.Sokół I  Kolbuszowa Dolna             7+8+8+8  = 31 pkt  Mistrz Podkarpacia
  2. 2.Resovia Rzeszów                              5+6+7+7 = 25 pkt   Wicemistrz
  3. Sokół II Kolbuszowa Dolna              4+7+6+3 = 20 pkt
  4. DAP Dębica                                        6+4+5+4 = 19 pkt
  5. AZS UP Kraków                                  8+5+4+0 = 17 pkt
  6. Grodziszczanka                                 3+3+3+6 = 15 pkt
  7. Start Jarosław                                    0+2+0+2 =  4 pkt
  8. Majdan Sieniawski                            0+0+0+2 =  niesklasyfikowany

 

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Ośrodki Sportowe

krosno

tarnobrzeg