Poznaliśmy nominacje w XVIII Gali Piłkarskiej „Podkarpacka NIKE 2019”
Rok 2019 za nami. Dla wielu był udany za sprawą awansów na wyższy szczebel rozgrywkowy, ważnych zwycięstw na boiskach i indywidualnych sukcesów zawodników, trenerów czy działaczy. Okazją do podsumowania piłkarskiego, 2019 roku, będzie XVIII Gala Piłkarska „Podkarpacka NIKE 2019”. Magiczny wieczór – 14 lutego 2020 r. w Hotelu „Łańcut”. Wczoraj późnym wieczorem, poznaliśmy nominowanych w poszczególnych kategoriach.
Zbliża się termin przedłużenia licencji trenerskich
Wymiana uprawnień trenerskich
Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN uprzejmie informuje, że trenerzy posiadający uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinie piłka nożna oraz dyplomy Klasy Mistrzowskiej, Klasy I-szej lub Klasy II-giej wydane przed 23 sierpnia 2013 w ramach nadzorowanego przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych lub wydany po 23 sierpnia 2013 roku (pod warunkiem, że dyplom został uzyskany na kursie rozpoczętym przed w/w terminem i organizowanym w ramach nadzorowanego do 23 sierpnia 2013 roku przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych) będą mogli od 1 stycznia 2020 roku wymienić uprawnienia trenerskie.
Szkółki odebrały certyfikaty
Dziś w Hotelu Rzeszów, nastąpiło uroczyste przekazanie Certyfikatów przyznanych przez Polski Związek Piłki Nożnej, szkółkom, które przeszły pomyślnie proces zakończony przyznaniem gwiazdki. Wręczenia dokonał Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, członek Zarządu PZPN Mieczysław Golba w towarzystwie Regionalnego Specjalisty ds. Rozwoju Piłki Amatorskiej Marcina Króla, który koordynował proces certyfikacji w naszym województwie z ramienia PZPN. W sumie w naszym regionie certyfikat uzyskało 58 szkółek.
Trenerzy chcą się szkolić…
Tytułowe zdanie było myślą przewodnią sobotniej Kursokonferencji Szkoleniowej zorganizowanej przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Takie wrażenie można odnieść po frekwencji sobotniego (14.12) spotkania. Coroczna, tradycyjna konferencja zgromadziła ok. 800 trenerów, co warte podkreślenia nie tylko z Podkarpacia.

XX Edycja Turnieju ZPNS

tymbark logo

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

PZPN ma 100 lat!

logo

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

ZAPRASZAMY !!!

 PLAKAT

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Walne Zebranie 30.05.2020 r.

walne

Ubezpieczenie

kahlenberg banner 1344x327px 02

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

glowne

Dziewczęta z Kolbuszowej Dolnej potwierdziły, że są najlepszą podkarpacką ekipą kobiet nie tylko na trawiastych boiskach, ale także w hali.  Pod koniec lutego w Grodzisku Dolnym odbył się  czwarty - finałowy turniej halowy o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby w kategorii seniorki.

Ostatnie zawody przyniosły spore niespodzianki w układzie tabeli. Nie zmieniło się tylko jedno, od początku zmagań  to piłkarki Sokoła I wiodły prym na boisku i swoją wysoką formę  potwierdziły także w ostatnim turnieju, wygrywając cały cykl rozgrywek futsalowych .

Ogółem w czterech turniejach wzięło udział osiem drużyn, które od grudnia do lutego rywalizowały o miano najlepszej drużyny futsalowej na Podkarpaciu. Zawody miały charakter otwarty i każdy zespól mógł spróbować swoich sił na hali przystępując do rozgrywek prowadzonych systemem  „ każdy z każdym”.

Pierwsze miejsce i tytuł MISTRZYŃ PODKARPACIA w Futsalu Kobiet w sezonie 2016/2017 wywalczyły zawodniczki Sokoła I Kolbuszowa Dolna.  Wicemistrzyniami zostały piłkarki  Resovii Rzeszów, a trzecie miejsce na podium przypadło drugiej drużynie Sokoła z Kolbuszowej.

Wyniki końcowe  MISTRZOSTW PODKARPACIA W FUTSALU KOBIET w sezonie 2016/2017

SENIORKI:

1. Sokół I Kolbuszowa Dolna      31 pkt - Mistrz Podkarpacia

Trener: Ryszard Mokrzycki

2. Resovia Rzeszów -                    25 pkt – Wicemistrz

Trenerzy: Sabina Wargacka / Katarzyna Czyż/Zbigniew  Bednarz

3. Sokół II Kolbuszowa Dolna      20 pkt

Trener: Eugeniusz Sito

4. DAP Girls Dębica                       19 pkt

Trener: Maciej Cabaj

5. AZS Kraków                                17 pkt

Trener: Piotr Pastuszko

6. Grodziszczanka Grodzisko D.  15 pkt

Trenerzy : Tomasz Sołek/ Arkadiusz Telka

7. Start Jarosław                            4 pkt

Trener: Zenon Biniowski

8. Majdan Sieniawski                    2 pkt

Trener: Mateusz Krawiec

Puchary oraz  nagrody indywidualne z ramienia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zwycięskim drużynom i najlepszym piłkarkom wręczali:

Dariusz Widelak – przewodniczący Wydziału Piłkarstwa Kobiecego Pod. ZPN

Adam Onyszczuk – wiceprzewodniczący Wydziału Futsalu Pod.ZPN

Janusz Szczupak – przedstawiciel Wydziału Młodzieżowego Pod. ZPN

Agnieszka Zagórska , Arkadiusz Telka – przedstawiciele  Wydziału Piłkarstwa Kobiecego Pod. ZPN.

Zestawienie wyników z poszczególnych turniejów:

I TURNIEJ

17 grudnia 2016r. – gospodarz: Sokół Kolbuszowa Dolna

  1. AZS UP Kraków                                8 pkt
  2. Sokół I  Kolbuszowa Dolna            7 pkt
  3. DAP Dębica                                      6 pkt
  4. Resovia Rzeszów                             5 pkt
  5. Sokół II Kolbuszowa Dolna            4 pkt
  6. Grodziszczanka                               3 pkt

Najlepsza zawodniczka – Gabriela Kaput ( DAP)

Najlepsza strzelczyni – Anna Janas ( ASZ Kraków)

Najlepsza bramkarka – Ewa Koman ( Sokół I)

II TURNIEJ

7 stycznia 2017r. – gospodarz: Resovia Rzeszów / Kielnarowa

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             8 pkt
  2. Sokół II Kolbuszowa Dolna            7 pkt
  3. Resovia Rzeszów                              6 pkt
  4. AZS UP Kraków                                 5 pkt
  5. DAP Dębica                                       4 pkt
  6. Grodziszczanka                                3 pkt
  7. MUKS Start Jarosław                      2 pkt

Najlepsza zawodniczka – Patrycja Motyka ( Sokół I)

Najlepsza strzelczyni – Kornelia Dudziak ( Sokół II)

Najlepsza bramkarka – Aleksandra Byczek (Resovia)

Wyniki po dwóch turniejach:

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             7+8= 15 pkt
  2. AZS UP Kraków                                 8+5= 13 pkt
  3. Resovia Rzeszów                              5+6= 11 pkt
  4. Sokół II Kolbuszowa Dolna             4+7= 11 pkt
  5. DAP Dębica                                       6+4= 10 pkt
  6. Grodziszczanka                                 3+3= 6 pkt
  7. MUKS Start Jarosław                       0+2= 2 pkt                                                             

III TURNIEJ

14 stycznia 2017r. – gospodarz: DAP Dębica

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             8 pkt
  2. Resovia Rzeszów                             7 pkt
  3. Sokół II Kolbuszowa Dolna             6 pkt
  4. DAP Dębica                                       5 pkt
  5. AZS UP Kraków                                 4 pkt
  6. Grodziszczanka                                3 pkt
  7. MUKS Start Jarosław                      2 pkt

Najlepsza zawodniczka – Karolina Janas  ( Resovia Rzeszów)

Najlepsza strzelczyni –  Ilona Dobrzańska ( Sokół I)

Najlepsza bramkarka – Martyna Wojnas  (DAP Dębica )

Wyniki po trzech  turniejach:

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             7+8+8 = 23 pkt
  2. Resovia Rzeszów                              5+6+7 = 18 pkt
  3. AZS UP Kraków                                 8+5+4 = 17 pkt
  4. Sokół II Kolbuszowa Dolna             4+7+6 = 17 pkt
  5. DAP Dębica                                       6+4+5 = 15 pkt
  6. Grodziszczanka                                 3+3+3 = 9  pkt
  7. Start Jarosław                                  0+2+0 = 2 pkt                                                            

IV TURNIEJ - FINAŁ

25 lutego 2017r. – gospodarz: Grodziszczanka Grodzisko Dolne

  1. Sokół I  Kolbuszowa Dolna             8 pkt
  2. Resovia Rzeszów                            7 pkt
  3. Grodziszczanka                                6 pkt
  4. Majdan Sieniawski                          5 pkt
  5. DAP Dębica                                       4 pkt
  6. Sokół II Kolbuszowa Dolna             3 pkt
  7. Start Jarosław                                   2 pkt

Najlepsza zawodniczka – Patrycja Motyka  ( Sokół I )

Najlepsza strzelczyni –  Małgorzata Kot  ( Sokół I)

Najlepsza bramkarka – Klaudia Walania  (Grodziszczanka )

Wyniki po czterech  turniejach: 

  1. 1.Sokół I  Kolbuszowa Dolna             7+8+8+8  = 31 pkt  Mistrz Podkarpacia
  2. 2.Resovia Rzeszów                              5+6+7+7 = 25 pkt   Wicemistrz
  3. Sokół II Kolbuszowa Dolna              4+7+6+3 = 20 pkt
  4. DAP Dębica                                        6+4+5+4 = 19 pkt
  5. AZS UP Kraków                                  8+5+4+0 = 17 pkt
  6. Grodziszczanka                                 3+3+3+6 = 15 pkt
  7. Start Jarosław                                    0+2+0+2 =  4 pkt
  8. Majdan Sieniawski                            0+0+0+2 =  niesklasyfikowany

 

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Ośrodki Sportowe

krosno

tarnobrzeg