W deszczowej aurze walczą o Puchar Prezesa
W czwartek, 21 września br., kadry Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęły rywalizację o Mistrzostwo Podkarpacia w kategorii U-12/13 chłopców. Ta cykliczna impreza, jak co roku, odbywa się w Łowisku i Kamieniu. Potrwa dwa dni, podczas których zostanie rozegranych 10 meczów. Turniej ten stanowi swoisty przegląd młodych talentów piłkarskich do kadr naszego województwa.
Bezbramkowy remis przy pełnych trybunach
To było wyjątkowe święto piłki nożnej w Rzeszowie. Przy szczelnie wypełnionych trybunach reprezentacja Polski do lat 20 bezbramkowo zremisowała ze Szwajcarią.
Szwajcaria już po pierwszych zajęciach
Rywale biało-czerwonych, z którymi zmierzymy się 31 sierpnia na Stadionie Miejskim „Stal” dotarli dziś na Podkarpacie. Zakwaterowali się w hotelu Garden Hilton Inn przy ul. Kopisto w Rzeszowie. Podobnie jak wczoraj Polacy, także i dziś Reprezentacja Szwajcarii poświęciła czas na regenerację po podróży. Szwajcarzy zaliczyli blisko półtoragodzinny trening w Krasnem.
Polacy już na Podkarpaciu !!!
Późnym popołudniem Reprezentacja Polski dotarła na Podkarpacie. W czwartek (31.08) kadrowicze do lat 20 w Rzeszowie rozegrają mecz ze Szwajcarią.
Młodzieżowa Reprezentacja Polski zagra w Rzeszowie !!!
Takiego meczu w stolicy naszego regionu dawno nie było. Już 31 sierpnia o g. 17:00 na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie naprzeciw siebie staną młodzieżowe reprezentacje Polski oraz Szwajcarii do lat 20.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Obsada sędziowska

obsada

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

gier

2004

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Biuletyn

biuletyn 1 2017

Terminarze i wyniki

wyniki

 

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

Polecamy

trener

sedzia

futsal2 2

W najbliższy weekend (16-18 grudnia) w Rzeszowie rozegrany zostanie największy turniej futsalu w Polsce czyli Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia. Patronat nad zawodami objął Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju, który odbędzie się w hali przy ul. Miłocińskiej wystartuje 32 zespoły z Polski, Węgier i Słowacji. Tytułu broni zespół Hunger-Bud Katowice, który w poprzednim roku po rzutach karnych pokonał Heiro Rzeszów. Gospodarze w tym roku liczą po cichu na zwycięstwo bowiem jeszcze nigdy nie udało im się wygrać zmagań. – Może to jakieś fatum, a może po prostu jesteśmy zbyt gościnni – żartował Łukasz Krawczyk, pomysłodawca i główny organizator turnieju. – Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Wszystkich zapraszamy na halę. Zaczynamy w piątek wieczorem, a sobota i niedziela, to już niemal granie na „cały zegar” – od 8 do 22. Najlepszych poznamy w niedzielę późnym wieczorem – dodaje prezes Heiro.
Podkarpacki ZPN ufundował nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, króla strzelców oraz MVP turnieju.

Wyniki i terminarz turnieju
http://www.9.heirocup.pl/pl/2016/06/01/wyniki-turnieju/

Relacje video na żywo
https://www.youtube.com/user/83SPORT

Relacje tekstowe na żywo
www.lajfy.com/futsal

Harmonogram zawodów
Spotkania grupowe
Piątek 18-22
Sobota 8-22
Niedziela 8-14
1/8 finału
Niedziela od 14
1/4 finału
Niedziela od 18
Półfinały
Niedziela od 20

Mecz o 3 miejsce
Niedziela 21
Finał
Niedziela 21:30

15571237 1315766141809137 1238531562 n

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Ośrodki Sportowe

krosno

tarnobrzeg