Puchar Polski dla Resovii! Podwójna korona rzeszowian.
Piłkarze świeżo upieczonego beniaminka II ligi sięgnęli po Puchar Polski na szczeblu Podkarpackiego ZPN. W finale podopieczni Szymona Grabowskiego pokonali rezerwy tarnobrzeskiej Siarki 6:1. Oprócz okazałego trofeum na konto pasiaków trafi także nagroda finansowa w wysokości 30 tys. złotych. Po mistrzostwie III ligi to kolejny tytuł wywalczony przez rzeszowską drużynę w zakończonym właśnie sezonie.
KOMUNIKAT KOMISJI LICENCJI TRENERSKICH PODKARPACKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
Mistrzowie nagrodzeni!
- To Wy jesteście przyszłością podkarpackiej piłki. Bardzo się cieszymy, że na cztery tytuły Mistrzów Polski, aż dwa przyjechały na Podkarpacie!- mówił Prezes Mieczysław Golba do zawodników AMO Rzeszów i zawodniczek Beniaminka Krosno, w piątkowe (8.06) przedpołudnie, podczas specjalnie zorganizowanego spotkania, które miało na celu uhonorowanie zwycięzców finałowego turnieju „Z Podwórka na Stadion. O Puchar Tymbarku”. To właśnie te dwie drużyny tryumfowały w kategorii U-10
Zostań trenerem kadry Podkarpackiego ZPN
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłasza konkurs na trenerów kadr Podkarpackiego ZPN rocznik 2006 i 2007
Szaleństwo kibiców w Arłamowie trwa...
Prawdziwy najazd biało-czerwonych kibiców przeżywa w ciągu ostatnich dni Hotel Arłamów - baza naszej reprezentacji przygotowującej się do wyjazdu na MŚ. Fani czają się w każdym możliwym miejscu licząc na zdobycie podpisu swojego ulubieńca. Kolejną okazją miała być druga sesja treningowa otwarta dla kibiców, zaplanowana na niedzielne (3.06) popołudnie, jednak ze względu na burzę jaka przeszła nad przyhotelowym boiskiem dzień wcześniej reprezentacja musiała zmienić swoje plany.
RODO
25 maja br. zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Szanując Twoje prawo do prywatności, przygotowaliśmy zestaw informacji, dzięki którym dowiesz się m.in. w jaki sposób i po co przetwarzamy Twoje dane oraz jakie prawa gwarantuje Ci nowe prawo.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Terminarze i wyniki

wyniki

 

RODO

rodo

Ubezpieczenie

ubezp

Obsada sędziowska

obsada

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

futsal2 2

W najbliższy weekend (16-18 grudnia) w Rzeszowie rozegrany zostanie największy turniej futsalu w Polsce czyli Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia. Patronat nad zawodami objął Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju, który odbędzie się w hali przy ul. Miłocińskiej wystartuje 32 zespoły z Polski, Węgier i Słowacji. Tytułu broni zespół Hunger-Bud Katowice, który w poprzednim roku po rzutach karnych pokonał Heiro Rzeszów. Gospodarze w tym roku liczą po cichu na zwycięstwo bowiem jeszcze nigdy nie udało im się wygrać zmagań. – Może to jakieś fatum, a może po prostu jesteśmy zbyt gościnni – żartował Łukasz Krawczyk, pomysłodawca i główny organizator turnieju. – Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Wszystkich zapraszamy na halę. Zaczynamy w piątek wieczorem, a sobota i niedziela, to już niemal granie na „cały zegar” – od 8 do 22. Najlepszych poznamy w niedzielę późnym wieczorem – dodaje prezes Heiro.
Podkarpacki ZPN ufundował nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, króla strzelców oraz MVP turnieju.

Wyniki i terminarz turnieju
http://www.9.heirocup.pl/pl/2016/06/01/wyniki-turnieju/

Relacje video na żywo
https://www.youtube.com/user/83SPORT

Relacje tekstowe na żywo
www.lajfy.com/futsal

Harmonogram zawodów
Spotkania grupowe
Piątek 18-22
Sobota 8-22
Niedziela 8-14
1/8 finału
Niedziela od 14
1/4 finału
Niedziela od 18
Półfinały
Niedziela od 20

Mecz o 3 miejsce
Niedziela 21
Finał
Niedziela 21:30

15571237 1315766141809137 1238531562 n

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Ośrodki Sportowe

krosno

tarnobrzeg