XVI Gala Piłkarska - fotogaleria
XVI Gala Piłkarska - fotogaleria
XVI Gala Piłkarska - fotogaleria
Nagrody w XVI plebiscycie Podkarpacka NIKE 2017 rozdane !
Mateusz Cholewiak piłkarzem roku, Patrycja Motyka najlepszą zawodniczką, a Stal Mielec najlepszą drużyną minionego roku. To najważniejsze rozstrzygnięcia XVI plebiscytu Podkarpacka NIKE 2017. Nagrody rozdano, podobnie jak przed rokiem, w progach hotelu Łańcut, a wydarzenie na żywo obserwowało blisko 500 osób w tym przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz najważniejsze władze regionu.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Obsada sędziowska

obsada

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Galeria

zdjecia

Wideo

video

UWAGA WAŻNE!

wazne

Biuletyn

okladka

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

PB200571

Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wręczył efektowny puchar za zwycięstwo w II lidze futsalu drużynie Górala Tryńcza. Uroczyrtość miała miejsce przed sobotnim (19.11) meczem tej drużyny z rezerwami Heiro Rzeszów.

Prezes Golba był pełen uznania dla zawodników i działaczy Górala za sposób w jaki popularyzują w swojej gminie halową odmionę piłki nożnej. - Gratuluję wam wygrania II ligi w poprzednim sezonie. Wiem, że mieliście możliwość wystartować w wyższej klasie rozgrywkowej, ale zabrakło na ten cel środków finansowych. Życzę byście w spokoju budowali swój klub i dalej osiągali dobre wyniki. Myślę, że wraz nimi z czasem pojawią się dodatkowi sponsorzy, a może w kasie samorzadu znajdą się większe środki na wsparcie Górala - powiedział Mieczysław Golba.   

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Ośrodki Sportowe

krosno

tarnobrzeg