Kolejny rekord pobity!
Blisko 350 trenerów drużyn z regionu oraz nauczycieli wychowania fizycznego ze szkół z terenu całego województwa wzięło udział w kolejnej odsłonie kursokonferencji szkoleniowej „Grassroots” organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy ze Związkami Wojewódzkimi. Tegoroczne szkolenie, podobnie jak przed rokiem, odbyło się w hali MOSiR-u w Łańcucie.
Kursokonferencja już niebawem
KURS TRENERÓW UEFA A ZAKOŃCZONY
W obecności Prezesa Podkarpackiego ZPN Mieczysława Golby, prestiżowy kurs trenerów UEFA A organizowany przez Wydział Szkolenia został pomyślnie zakończony. Kurs trwał od 10 grudnia 2016 r. do 19 października br.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Obsada sędziowska

obsada

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Biuletyn

okladka

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

PB200571

Mieczysław Golba prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wręczył efektowny puchar za zwycięstwo w II lidze futsalu drużynie Górala Tryńcza. Uroczyrtość miała miejsce przed sobotnim (19.11) meczem tej drużyny z rezerwami Heiro Rzeszów.

Prezes Golba był pełen uznania dla zawodników i działaczy Górala za sposób w jaki popularyzują w swojej gminie halową odmionę piłki nożnej. - Gratuluję wam wygrania II ligi w poprzednim sezonie. Wiem, że mieliście możliwość wystartować w wyższej klasie rozgrywkowej, ale zabrakło na ten cel środków finansowych. Życzę byście w spokoju budowali swój klub i dalej osiągali dobre wyniki. Myślę, że wraz nimi z czasem pojawią się dodatkowi sponsorzy, a może w kasie samorzadu znajdą się większe środki na wsparcie Górala - powiedział Mieczysław Golba.   

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Ośrodki Sportowe

krosno

tarnobrzeg