XVI Gala Piłkarska - fotogaleria
XVI Gala Piłkarska - fotogaleria
XVI Gala Piłkarska - fotogaleria
Nagrody w XVI plebiscycie Podkarpacka NIKE 2017 rozdane !
Mateusz Cholewiak piłkarzem roku, Patrycja Motyka najlepszą zawodniczką, a Stal Mielec najlepszą drużyną minionego roku. To najważniejsze rozstrzygnięcia XVI plebiscytu Podkarpacka NIKE 2017. Nagrody rozdano, podobnie jak przed rokiem, w progach hotelu Łańcut, a wydarzenie na żywo obserwowało blisko 500 osób w tym przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz najważniejsze władze regionu.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Obsada sędziowska

obsada

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Galeria

zdjecia

Wideo

video

UWAGA WAŻNE!

wazne

Biuletyn

okladka

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

SDC13538

8 czerwca br. odbyło się robocze spotkanie trenerów i kierowników kadr wojewódzkich z wiceprezesem Podkarpackiego ZPN Wojciechem Zającem oraz trenerem koordynatorem Henrykiem Rożkiem.


Dominującym tematem było właściwe przygotowanie naszych kadr do finałów Mistrzostw Polski. – Po raz pierwszy w historii wszystkie nasze reprezentacje awansowały do finałów mistrzostw Polski. Obecnie przed trenerami i całymi ekipami kolejny etap przygotowań. W trakcie posiedzenia zapoznaliśmy się z planami na ten okres. Liczymy, że za ilością pójdzie też jakoś i nasze reprezentacje, z powodzeniem będą walczyły o medale. Na pewno Podkarpacki ZPN zadba o to, by miały one optymalne warunki by przygotować się do tego wyzwania – powiedział Henryk Rożek.

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Ośrodki Sportowe

krosno

tarnobrzeg