Kolejny rekord pobity!
Blisko 350 trenerów drużyn z regionu oraz nauczycieli wychowania fizycznego ze szkół z terenu całego województwa wzięło udział w kolejnej odsłonie kursokonferencji szkoleniowej „Grassroots” organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy ze Związkami Wojewódzkimi. Tegoroczne szkolenie, podobnie jak przed rokiem, odbyło się w hali MOSiR-u w Łańcucie.
Kursokonferencja już niebawem
KURS TRENERÓW UEFA A ZAKOŃCZONY
W obecności Prezesa Podkarpackiego ZPN Mieczysława Golby, prestiżowy kurs trenerów UEFA A organizowany przez Wydział Szkolenia został pomyślnie zakończony. Kurs trwał od 10 grudnia 2016 r. do 19 października br.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Obsada sędziowska

obsada

Szkolenie

rada

szkola

Reprezentacje

gier

gier

u13d

u16d

Kursy

uefa a

UEFA B

UEFA C 

Różne

kobieca

futsal

7285 mini 3

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Biuletyn

okladka

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

SDC13538

8 czerwca br. odbyło się robocze spotkanie trenerów i kierowników kadr wojewódzkich z wiceprezesem Podkarpackiego ZPN Wojciechem Zającem oraz trenerem koordynatorem Henrykiem Rożkiem.


Dominującym tematem było właściwe przygotowanie naszych kadr do finałów Mistrzostw Polski. – Po raz pierwszy w historii wszystkie nasze reprezentacje awansowały do finałów mistrzostw Polski. Obecnie przed trenerami i całymi ekipami kolejny etap przygotowań. W trakcie posiedzenia zapoznaliśmy się z planami na ten okres. Liczymy, że za ilością pójdzie też jakoś i nasze reprezentacje, z powodzeniem będą walczyły o medale. Na pewno Podkarpacki ZPN zadba o to, by miały one optymalne warunki by przygotować się do tego wyzwania – powiedział Henryk Rożek.

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Ośrodki Sportowe

krosno

tarnobrzeg